Japan

odkazy

basilisk

Koga a Iga byly klany ninjů, které bojovaly 400 let. Gennosuke z Kogy a Oboro z Igy se do sebe zamilovali a slíbili si zlomit toto pouto prokletí. Avšak bylo jim souzeno se navzájem zabít.

Byl to 19-tý rok éry Keicho (LP 1614), 73-letý Ieyasu, kterého zajímalo, kterého ze synů by si měl vybrat za nástupce, Takechiya nebo Kunichiya. Takechiyo byl starší, ale byl hloupý, zatímco jeho mladší bratr Kunichiyo byl chytrý. Aby si mohl zvolit následníka, Ieaysu rozhodl uspořádat souboj mezi Kogou a Igem. Oba klany vybrali deset nejlepších ninjů. Jestli ninja z Kougy přežije, Kunichiyo bude nástupcem šóguna. Na druhou stranu, Takechiyo by se stal dalším šógunem, kdyby ninja z Iga vyhrál. Protože je Hattori Hanzo dříve donutil uzavřít příměří, nebojovali spolu několik let. Proto když bylo příměří přerušeno, šli do boje jako psi utržení z řetězů. Jediná zbraň, kterou používali, byla jejich vlastní těla. Měli zvláštní schopnosti, které si obyčejní lidé nemohli ani představit.

Teď tedy boje dvaceti ninjů, ať už to byli staří, mladí, muži nebo ženy, začali. Měli nejvíc svých zvláštních schopností pro boj. Během krutých bitev se jeden po druhém pozabíjeli. Kdo vyhrál? Koga nebo Iga? Kdo zůstal naživu? Co se stalo s láskou Gennosuke a Oboro, když je od sebe oddělila bitva?